Wordt gelatine altijd van dierlijke produkten gemaakt?

Ik ben vegetariër en er zit heel vaak gelatine in allerlei snoep en andere produkten.

Weet jij het antwoord?

/2500

Voor zover ik weet komt gelatine uit de huid van varkens en uit runderbotten....

Ja, gelatine is van dierlijke oorsprong. Er zijn wel alternatieven, zoals agar agar. Als je zeker wilt weten dat er geen dierlijke producten in snoep en dergelijke zitten, zou je naar de ingrediëntendeclaratie moeten kijken. Ook hebben biologische en natuurvoedingswinkels vaak snoep en andere producten zonder dierlijke bindmiddelen.

Nee, niet altijd. Het verschilt heel erg. Het staat vaak niet op de verpakking.

Hier is de link naar gelatine. http://nl.wikipedia.org/wiki/Gelatine

Stel zelf een vraag

Ben je op zoek naar het antwoord op die ene vraag die je misschien al tijden achtervolgt?

/100