ik heb een rubberboot(320) met een 5 pk 2 takt, maar hoe lang kan ik met 12 liter varen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Ik vond een paar jaar geleden dit stuk hout in de bergen van Frankrijk, het lijkt erop dat dit door mensen is gemaakt, als dat zo is, komt het ook echt uit de prehistorie en is het wel gereedschap? Voorwerp is ongeveer 20 centimeter lang en best scherp bij de kartelrandjes.
Als iemand hier meer over weet zou ik dat graag willen weten.
https://photos.app.goo.gl/DQkT5pLtE7WKpMzVA
Ik heb dit nog nooit met schoenen met rubberen zolen gehad. Deze zolen voelen net aan alsof ze van leer zijn. Na meerdere keren er mee op straat gelopen te hebben wordt dit niet minder.
Ik wil ergens in schrijven, maar dat lukt niet meer, met de pen is niks mis. Hoe kan ik dit oplossen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing