Kan je bloemen van een vlinderstruik drogen en gebruiken voor decoratie?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Natuur. Specifieke vragen over flora, landbouw en veeteelt, meteorologie en milieu vind je in één van de subcategorieën.
ik mag tijdelijk een terrein gebruiken dat vervuild is. ik wil er moestuinen maken. maar ik mag uiteraard geen groenten planten in de grond.
daarom laat ik zuivere grond aanvoeren.
nu zoek ik nog iets om de zuivere grond van de vervuilde grond af te schermen. volgens één bron kan ik geotextiel gebruiken, volgens een andere bron is dat niet afdoende en moet ik plavuizen leggen. maar plavuizen voor 700 m² is natuurlijk ondoenbaar... en superduur
wat doe ik best?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing