Hoe heet het liedje wat momenteel bij So You Think You Can Dance reclame voorkomt?
Vooral van deze week, het is soort step liedje denk ik.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Muziek. Vragen over beroemdheden, films en series, radio, stripboeken en tekenfilms, televisie en tijdschriften vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Vooral van deze week, het is soort step liedje denk ik.
Ik heb een aantal jaar geleden een video van het stuk gezien op YouTube.
Het zou kunnen dat de herinneringen die ik van het stuk heb niet helemaal accuraat meer zijn. Ik herinner me het volgende:
- in de video wordt het stuk live in een uitzending van een Nederlands tv-programma door twee pianisten gespeeld
- tijdens de uitzending wordt commentaar gegeven en komen er beelden van Nederlandse landschappen/lucht voorbij. in het speciaal zou er worden gepraat over 'hoe in het gras liggen en naar de wolken kijkend de beste manier is om dit muziekstuk te ervaren'
- de twee pianisten zitten tegenover elkaar in het midden van de uitzending
- het stuk is als het ware van begin tot eind één grote opbouw tot een climax, waarbij de piano steeds uitgebreider wordt
- het stuk heette 'de droom', of iets in die richting
- de video duurde tussen de 25 minuten en 90 minuten
zoals ik al zei, het zou best kunnen dat een gedeelte van mijn herinnering totaal niet klopt. Ik zou het zeer op prijs stellen als iemand mij uit dit dilemma kan helpen.
Ik ga binnenkort op reis met school en ik wou graag spotify premium, je krijgt dan de eerste 30 dagen gratis en daarna kost het €9,99 per maand. Nu vroeg ik mij af of je na die 30 gratis dagen gelijk je account kon opzeggen of nog een maand ofzo moet wachten en eerst geld betalen voor je kan opzeggen? ;p
De cadeau kaart is 10 euro waard
Ik herken de melodie, maar ik weet de componist + titel er niet bij.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing