hoe zet je G3 aan een smartphone?
Als er geen wifi in de buurt is wil ik wel gebruik maken van internet,
ik heb een abonnement van 500 Mb per maand.
mijn smartphone Samsung Galaxy 3 mini geeft steeds de melding: geen internet verbinding
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Mobiele telefonie. Vragen over abonnementen, apps en telefoons vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Als er geen wifi in de buurt is wil ik wel gebruik maken van internet,
ik heb een abonnement van 500 Mb per maand.
mijn smartphone Samsung Galaxy 3 mini geeft steeds de melding: geen internet verbinding
None
Sommigen raden een Iphone aan,want deze zou je kunnen koppelen aan de Ipad?Wie helpt deze 70+ met goed advies?
Ik heb een Nokia en met mogelijkheid om 2 simkaartjes. Kan ik die andere gebruiken voor prepaid-internet om de kosten in de hand te houden.
Ik heb sinds vandaag in een keer een wit scherm als ik op de home button klik op mijn iPod touch 4G, als ik hem opstart krijg ik het dus.
Ik heb hem al gereboot en zo alleen nog niet geprobeerd opnieuw te installeren.
Hoe kan dit? Ligt dit aan de display of aan de software?
Kijk de foto om te zien hoe het eruit ziet.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing