Heeft Apple zelf besloten op de standaard YouTube app er af te halen?
Heeft Apple zelf besloten op de standaard YouTube app er af te halen of heeft Google dat gedaan om ze de 'toegang te weigeren'?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Mobiele telefonie. Vragen over abonnementen, apps en telefoons vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Heeft Apple zelf besloten op de standaard YouTube app er af te halen of heeft Google dat gedaan om ze de 'toegang te weigeren'?
Graag wil ik al mijn apps terug van voor m'n update, zonder alle app één voor één opnieuw te downloaden. Kan dit?
Zodat de speakers op de telefoon werken tegelijkertijd met externe speakers.
Toegevoegd na 30 seconden:
En worden dan je foto's ook verwijderd?
Niet dat er een probleem is of zo, maar ik zou het toch graag willen weten of het kan. Ik wil niet terug naar de situatie zoals toen mijn iPod nieuw was, want ik wil niet alles wat ik erop heb zoals muziek en video's en zo er af halen.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing