Is het mogelijk om het scherm van een iPhone te filmen?
Als je bijvoorbeeld een spelletje speelt
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Mobiele telefonie. Vragen over abonnementen, apps en telefoons vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Als je bijvoorbeeld een spelletje speelt
Ik had eerst een Xperia Mini Pro van Sony. Een paar maanden later na mijn aanschaf van de Xperia had ik een Sim Only met internet,bellen en sms. Op mijn Xperia werkte alles. Maar toen die kapot ging kreeg ik een Blackberry 9700. Alles werkt behalve internet. Maar er staat wel een 3G tekentje. Btw op wifi heb ik gewoon wel internet. Kan iemand mij helpen?
Steeds als ik op volgen druk staat er voor 1 seconde volgend (wordt het balkje groen) en komt er weer volgen te staan.
Ik heb nog niet het maximaal te volgen personen behaald, ik heb de app al een keer verwijderd en opnieuw geïnstalleerd en het ligt niet aan mijn iPhone want op m'n iPad heb ik dit ook
of kost dat Juist veel internet MB als je een abonoment hebt?
Toegevoegd na 12 minuten:
en zo ja hoeveel kost het?
Ik wil zoo graag android 4.1 jelly bean op mijn samsung galaxy ace plus, maar samsung heeft deze update nog niet uitgebracht. Wel is android 4.1 beschikbaar voor de samsung galaxy ace 2. Is het mogelijk om deze firmware van de samsung galaxy ace 2 op mijn samsung galaxy ace plus te zetten. Of gaat dat sowieso niet lukken?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing