I phone vraagt telkens of ik face time wil opstarten - hoe kom ik er vanaf ? heb FT al bij instellingen uitgezet...
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Mobiele telefonie. Vragen over abonnementen, apps en telefoons vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
wie weet of er een beter versie uit komt dan de galaxy s 2
en waneer die dan uitkomt
Ik heb afgelopen woensdag een blackberry bij t-mobile gekocht. Ruilen kan binnen 8 dagen. Vandaag de dag zaterdag zou ik hem dan nog terug kunnen sturen en geld terug krijgen help me alsjeblieft!!!!!!
ps: waarom ik wil ruilen? Koop NOOIT EEN BLACKBERRY!! er staat dat je voor 2,50 per maand kan pingen maar dat is dus 12,50 en ik kocht hem voor pingen. Maar 12,50 dat heb ik niet per maand. Dus nogmaals koop geen blackberry!
Just wondering
ja, ik heb google al afgezocht, en ik heb het ook via itunes geprobeerd. maar het lukt niet om hem opnieuw in te stellen, omdat er een slot op mijn ipod zit. en die kan ik niet invoeren, er staat dat is 6323921 minuten moet wachten... dat is meer dan een jaar!
Help me alsjeblieft
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing