hoogst gemeten temperatuur ooit op een kmi weerstation in Belgie?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Meteorologie. Vragen over flora, landbouw en veeteelt en milieu vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Volgende week gaan mijn vriend en ik voor het eerst kamperen in de Dordogne. Nu lees ik op diverse websites dat er daar heel slecht weer wordt verwacht (26-07 t/m 02-08). Dit vind ik wel heel jammer, ik hoef niet per sé elke dag zon, maar als onze vakantie letterlijk in het water valt hoeft het voor mij ook niet meer. Hoe groot is de kans dat de weerberichten van o.a. www.zoover.nl en www.weeronline.nl kloppen en dus dat het daadwerkelijk aan 1 stuk door gaat regenen? (Zelf nooit eerder in Frankrijk gekampeerd, dus heb geen ervaring).
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing