Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Ik had een brief verzonden naar de belastingdienst, adresgegevens waren niet zichtbaar, is dit een probleem?

Ik had het met een antwoord enveloppe van de belastingdienst gestuurd, dus een blauwe enveloppe, maar de brief zat er net te laag in, dus het adres was onzichtbaar.

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden

Heb je meer informatie nodig om de vraag te beantwoorden? Reageer dan hier.

Geef jouw antwoord

Het is niet mogelijk om je eigen vraag te beantwoorden Je mag slechts 1 keer antwoord geven op een vraag Je hebt vandaag al antwoorden gegeven. Morgen mag je opnieuw maximaal antwoorden geven.

/
Geef Antwoord
+
Selected image

Het beste antwoord

Dit zal wel vaker gebeuren.

Als de postbode (of de sorteerder) welwillend is, zal hij wat aan de envelop schudden zodat de geadresseerde alsnog zichtbaar wordt.

Zo niet, dan wordt de enveloppe retour afzender gestuurd. Dat ben jij. Als het goed is, heb je jouw postcode en huisnummer op de achterkant van de retourenveloppe genoteerd. Postcode en huisnummer zijn voldoende om de brief weer naar jou te krijgen.

Als je die gegevens niet hebt ingevuld, gaat de brief naar de afdeling Onbestelbare Post. Die afdeling maakt brieven open om op die manier te ontdekken wie de geadresseerde dan wel de afzender is (dit is mij één keer overkomen - dan krijg je uiteindelijk de brief terug met een heleboel stempels erop, en een begeleidende brief van de posterijen om uit te leggen wat er is gebeurd). In dit geval vermoed ik dat die afdeling Onbestelbare Post wel zo slim zal zijn om eerst even aan de envelop te schudden alvorens hem open te maken.
 
(Lees meer...)
Cryofiel
12 jaar geleden

Andere antwoorden (1)

Nee dat is geen probleem. Elke andere envelop wel, maar TPG post weet dat blauwe enveloppen bij de belastingdienst thuishoren dus die sturen ze gewoon naar de centrale administratie in Heerlen.

Het is wel verstandig om over een tijdje even te informeren of de envelop is aangekomen, zodat je anders alsnog een nieuwe brief kunt sturen.
(Lees meer...)
12 jaar geleden
Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
Toch niet, ik krijg ze als postbode heel erg vaak terug. Verder zijn er meerdere adressen bij de belastingdienst, niet alles gaat naar Heerlen.
Ceeve
12 jaar geleden
Het verbaast me dat de niet juist geadresseerde enveloppen worden teruggestuurd. En nee niet alles gaat naar Heerlen, er zijn natuurlijk ook nog andere kantoren, maar de Centrale Administratie in Heerlen is eraan gewend om brieven door te sturen naar het juiste kantoor, denk maar aan niet standaard aangiften die door het regiokantoor moeten worden afgehandeld.
Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
Tja er staat duidelijk IN en ACHTEROP de envelop dat je goed moet opletten dat het adres voor het venster zit. Wellicht sturen ze de enveloppen waar geen afzender achterop staat wel door maar ik heb ze dus zeer regelmatig tussen de post zitten.
Deel jouw antwoord

Het is niet mogelijk om je eigen vraag te beantwoorden Je mag slechts 1 keer antwoord geven op een vraag Je hebt vandaag al antwoorden gegeven. Morgen mag je opnieuw maximaal antwoorden geven.

/
Geef Antwoord
+
Selected image

Bekijk alle vragen in deze categorieën:

logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing