Hoe kan het dat op buitenlandse markten(bijv. Spanje)zo ontzettend veel namaakkleding wordt verkocht?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Samenleving. Vragen over politiek en overheid, verkiezingen en wetgeving vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Op internet lees ik, dat over 25 jaar er 4 miljoen moslims in Nederland zullen wonen.
https://www.geenstijl.nl/5182820/deze-nachtmerrie-moet-stoppen
Wanneer zal het aantal moslims de helft bedragen van het totale aantal inwoners?
Nog in deze eeuw, de volgende, of duurt dit tot de 23e eeuw?
Vanmiddag was ik in de supermarkt en een man schold de cassière uit het niets Ik zag dat die cassière het door een oortje tegen de collega's zijn die persoon liep snel naar buiten maar ik zag wel dat er twee andere personeelsleden ook naar buiten liepen ze zaten waarschijnlijk de over te praten terwijl die persoon in de buurt was maar ze hebben hem niet aangesproken op zijn gedrag hij heeft dit vier jaar geleden ofzo wel eens eerder gedaan het schijnt ook Ik weet waar je wel zeker dat deze persoon komt er vrijwel dagelijks in die winkel en die cassière en die man liggen elkaar totaal niet
Waarom vinden sommige mensen verkeersongelukken door zelfrijdende auto's problematischer dan diegenen die veroorzaakt zijn door menselijk falen?
Onlangs had ik een gesprek met iemand die in mijn ogen niet gewoon, net als ik, aanhoudt; "Het moment dat zelfrijdende auto's minder ongelukken/doden veroorzaken (per afgelegde kilometer) is de techniek rijp om ingevoerd te worden." (sterker nog als je het dan niet doet is dat moreel verwerperlijk). Hij was het daar pertinent niet mee eens, maar aangezien deze niet echt een sterke debater was, kwamen er niet veel duidelijke argumenten uit zijn hoed. Ik dacht te kort door de bocht volgens hem.
Wat zijn de consequenties als je als vader je inschrijft bij dochter-schoonzoon-2kinderen. Eigen huis, geen uitkeringen.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing