Waarom kent de mens haat?
Wat is het nut van haat?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Maatschappij. Specifieke vragen over politiek en overheid, samenleving, verkiezingen en wetgeving vind je in één van de subcategorieën.
Wat is het nut van haat?
Ik keek dit van Arjen Lubach en vroeg me dus af welke logica er schuilt achter bijna geen belasting op vermogen, aangezien het toch ook een enorm inkomen kan zijn?
https://www.youtube.com/watch?v=lpbuxdLbxmk
Bijvoorbeeld een miljard euro voor degene die hem uitschakelt.
Waarom vinden gemeentes het nodig om winkels en supermarkten eerder te laten sluiten met een feestdag terwijl er juist geld moet worden verdient. Waarom is dat aan de gemeente om dat te bepalen terwijl een dorp verder wel alles open mag blijven tot laat en een grote stad alles dicht is.
Ik weet dat het met de NAVO wel is, maar geld hetzelfde voor de EU? Waarom zouden Finland en Zweden de navo joinen als ze al in de EU zitten?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing