Wat is dit voor dier of insect?
We hebben dit in ons huis gevonden we dacht eerst dat het een pluisje was maar toen begin die te lopen.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Insecten. Vragen over huisdieren, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
We hebben dit in ons huis gevonden we dacht eerst dat het een pluisje was maar toen begin die te lopen.
Sterk vergroot onder microscoop
k ben dit kleine beestje nu al meerdere keren tegen gekomen in een paar dagen tijd. Bijvoobeeld dat hij op mijn telefoon,laptop, nachtkastje of lichtshakelaar liep. gisternacht voeld ik zelfs iets kriebelen op mij schouder en toen ik met een zaklamp scheen zag ik het miniscuul klein beestje lopen. met inzoomen heb ik de bijgevoegde foto heb gemaakt op mn nachtkastje. Ik dacht eerst dat het misschien hoofdluizen waren maar daar is het lichaam volgens mij te kort voor. Wat kan dit zijn? Ik kan er al nachten niet meer van slapen..
En misschien verschilt het per insct dus ben ik voornamelijk benieuwd naar honingbijen.
Zat bij ons in het tuinhuisje, maar ik herken de soort niet.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing