hoe hou je een whirlpool schoon?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huishouden. Vragen over doe-het-zelf, energie, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb 2 kledingstukken die ik morgen echt moet dragen maar ze komen net nat uit de wasmachine en mogen niet de droger in. Ze moeten dus overnacht drogen, ik heb ze nu buiten hangen maar ik weet niet of dat snel genoeg zal gaan. Hoe kan ik ze het beste zo snel mogelijk drogen?
Toegevoegd na 2 minuten:
Het gaat om een rokje en een wollen sweater trouwens
Tussen de tandjes blijft er altijd wat zitten, groenten, fruit, na een tijd is dit vies, geen enkel borsteltje past er tussen.
Ik spoel het direct na onder water, maar toch na een tijd krijg het een bruine kleur.
Er is terpentine gelekt op mijn vloer (beton incl. tapijtlijmvlekken), mijn bank (stof) en op wat schilderspullen (kwasten, tape e.d.). I.v.m. brandveiligheid: Is er een manier om dit te verwijderen? Of verdampt dit en zo ja: Binnen hoeveel tijd?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing