Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Hoe kan het dat een computer opeens zijn totale netwerk kwijt is?

Mijn "oude" laptop werkt momenteel als downloadlaptop voor documentaires e.d.
Tot vorige week vrijdag werkte dat prima, maar opeens is die tijdens de download zijn complete netwerkconnectie kwijt geraakt. De computer zit niet meer in het netwerk, kan niet meer op internet. De knop "wifi aan/uit" doet helemaal niets meer.
Als ik in cmd het commando /k ipconfig/all type, dan krijg ik de melding dat de Realtek PCIe GBE Family Controller "disconnected" is, idem voor de ethernet card.

Ik heb (via een andere computer) al nieuwe win10 drivers gedownload, maar dat helpt ook niets.

Hoe kan een computer gewoon tijdens gebruik alles kwijt raken en (belangrijker) hoe los ik dit op?

Verwijderde gebruiker
9 jaar geleden
in: Hardware

Hoe komt het dat mijn SD-kaarten een vreemd gedrag vertonen?

Hallo

ik heb nu al een stuk of 4 sd-kaarten van het merk Trascent en Sandisk, na enige tijd (enkele maanden tot enkele jaren) doen ze vreemd. Als ik ze verbind met de pc, krijg ik de melding dat het sd-kaartje moet worden geformateerd vooraleer ik deze kan gebruiken, als ik dit wil doen, krijg ik da melding dat dat niet mogelijk is, omdat het mogelijk niet correct is aangesloten, maar dat is hij wel.

Hoe los ik dit nu op en hoe kan ik dit voorkomen?

Dank

9 jaar geleden
in: Hardware
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing