Kan een Acer Aspire 5720 twee monitoren aan die een ander beeld projecteren?
Ik denk dat de vraag genoeg zegt
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik denk dat de vraag genoeg zegt
Ik heb een portable externe harddisk en die is misschien al gecrashed, maar ik weet het niet zeker.
Hij vraagt iedere keer of ik het wil formatteren als ik het in m'n laptop plug. Maar dat doe ik natuurlijk niet anders raak ik echt al mijn bestanden kwijt... In het begin dat die raar begon te doen liep het vast. En daarna kon ik bijna geen bestanden erop zetten. Nu heb ik het al een tijdje niet gebruik.. in de hoop dat het nog wat te redden valt.
Er staan heel veel belangrijke dingen op, zoals opdrachten van school en foto's.. Kortom allemaal bestandjes die ik dus helemaal niet kwijt wil... Ik heb een grafische opleiding gedaan en heel veel dingen gemaakt. En dan is het zonde als ik er later niet naar terug kan kijken.
Ik weet zelf niet hoe ik het kan repareren of iets.. Of is het beter om ermee naar een computer winkel te gaan?
Op random momenten kan ik opeens een Input not supported error op mijn monitor krijgen wat er voor zorgt dat ik niks meer kan doen. Ik weet dat het ligt aan de resolutie en refresh rate en die heb ik aangepast tot wat de monitor wil al maakt dat geen verschil. Ik heb veel naar oplossingen gezocht maar heb er nog geen gevonden die werkt. Ik heb dit probleem sinds ik een nieuwe videokaart heb gekocht. Weet u misschien wat ik hier aan zou kunnen doen?
Groet Martijn
Hallo,
Ik heb een packard bell Easynote LM85.
met 4GB DDR3 geheugen (waarvan 3,68 GB beschikbaar), een Intel core I5-480M processor met een kloksnelheid van 2.67 GHz, een Intel HD Graphics video kaart, een 64-bits besturingssysteem en 458GB vrije opslagruimte.
Hiermee kan ik een spel als Saints Row 2 of GTA 4 niet spelen.
Waar licht dit aan, is dit normaal en wat kan ik hier aan doen ?
Alvast bedankt
zoals de vraag al vermelde, wil ik een tabletop van een ander merk dan de mixer op elkaar aansluiten, ik had nu de vraag of dit kan en ook met de BPM counters enzo goed loopt, alvast bedankt, ruben.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing