Hoe gebruik je een touchscreen als je geen vingers heb?
Als er ook geen pen beschikbaar is, wat is er dan als alternatief om bv je gsm te bedienen?
Hoe kan je bv zelf een pen maken?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Als er ook geen pen beschikbaar is, wat is er dan als alternatief om bv je gsm te bedienen?
Hoe kan je bv zelf een pen maken?
Op het beeldscherm van mijn laptop (Acer Aspire 5336) staat sinds kort in de linkerbovenhoek een ''kopie'' van mijn muis, deze verandert naar hoe mijn muis er in het 'echt' uit ziet (tijdens typen, etc.). Ik vind dit erg irritant en mijn vraag is dus: Kan dit verholpen worden?
Alvast Bedankt.
Ik wil een nieuwe laptop kopen. Ik vraag me alleen af of ik voor het draaien van inventor 2013 ik genoeg heb aan een on board videokaart zoals de: intel® HD Grafische 4000. Of moet ik een losse video kaart hebben?
bij de sony prs-t2 zit alleen een ubs-oplader bestemd voor de computer. is het mogelijk om via een normale netstroom-adapter op te laden? met bijvoorbeeld een netstroom-oplader van apple met een usb-gat? zie afbeelding.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing