Waar zouden jullie voor kiezen; GTX 260 896I of de Asus ENGTX260 GL 896MD3?
Draai op W7 met een I7 920 en 8 GB RAM. Of een andere videokaart? Kom er niet uit..BVD. Pluk
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Draai op W7 met een I7 920 en 8 GB RAM. Of een andere videokaart? Kom er niet uit..BVD. Pluk
Kan dit veroorzaakt worden door een virus?
Hij blijft telkens HID device instaleren! :O kan ik deze niet vast zetten of iets dergelijks?
Heb net met driver genius alle drivers gedownload en geinstalleerd, nogmaals gekeken en alle drivers zijn blijkbaar geupdate. Maar volgens mij is er iets mis met mijn video. Ik kan helaas niet zien welke videokaart erin zit via Apparaatbeheer of 'uitvoeren' 'dxdiag' ... Heeft iemand een oplossing ??
Toegevoegd na 4 minuten:
edit: ATI 9800 zie ik. Maar ik heb die drivers toch dus hoe kan het dat ik mijn resolutie niet kan aanpassen. En als ik media center open staat er dat er iets mis is met video.
Heb net windows 7 geinstalleerd en een paar drivers van XP werken niet, zoals VGA.
las het net ergens maar werkt dit ?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing