Dat kan niet, nagels groeien met een bepaald tempo net als je haar. Bij nagels ongeveer 0,1mm per dag. Dus met kerst is er 1,5 mm bij. Dat is dus niet zo veel.
http://mens-en-gezondheid.infonu.nl/beauty/9410-lichaamsweetjes.html#2
Als je natuurlijke nagels wilt, dan kun je ze op een bepaalde manier lakken, zodat ze langer lijken. Op deze pagina's staan wat tips:
http://www.beautylab.nl/how-to-lange-nagels/
Er is geen magische pil of drankje waarmee je, je nagels kan laten groeien.
Je zou eventueel nep nagels kunnen overwegen, maar die zijn wel vaak funest voor je eigen nagels. Je kan die kopen bij de drogist, of laten doen bij een nagelstudio. Dat laatste zou ik aanraden als je geen ervaring hebt met nep nagels. Zij kunnen het heel mooi doen, maar ja, dat kost vaak wel wat.
Mijn eigen ervaring met nep nagels (van de drogist) is niet positief, ze deden pijn, zaten half los en zag er niet uit. Maar ja, ik had er dan ook geen verstand van. (en dat heb ik zo gehouden)