Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Lichamelijke klachten. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Heb ik mijn kruisband gescheurd?

Hallo,

Sinds 1,5 maand ben ik begonnen met freestylen op snowboard.

Op 15 FEB is er iemand met een hele harde klap tegen mijn knie geland. Het was een snowboard die met een aardige vaart tegen mij aan kwam.
Ik heb er pijn van gehad maar het leek mij niet overdreven veel pijn.

Nu ga ik ongeveer twee keer per week snowboarden. Elke keer als ik bezig ben of klaar ben heb ik last van mijn linker knieholte. Een trekkend gevoel. Als ik mijn knie lang in rust heb gehad dan kan ik hem daarna moeilijk strekken of op staan. Ook is mijn knie instabiel, soms klapt die naar voren als ik hem naar achtere wil bewegen. De beschreven pijn is er de volgende nogsteeds. Het lijkt erop dat de pijn meer wordt naar mate ik meer sport. Ik krijg het gevoel dat die niet gescheurd is door die enorme klap in februari. Dan had ik meer acute pijn moeten hebben(?)

Ik heb warming-ups niet goed uitgevoerd. Dit is natuurlijk erg stom. Voorstaan ga ik dit ook echt doen. Nu vraag ik mij af of het de warming-ups zijn die ik ben vergeten, de klap of dat mijn knie ergens tijdens een val gescheurd is. Of misschien is de sport gewoon te intensief voor mijn knie? Kan ik nu gewoon wat meer rust nemen of moet ik echt langs de fysio?

Groeten,
M (vrouw/21 jaar)

Verwijderde gebruiker
7 jaar geleden

hoe kan je weten of iets gekneusd is?

Ik heb sinds 1 dag last van mijn wijs - en middelvinger. Mijn broer heeft er tegen aan geschopt en toen ik vanochtend wakker werd, deed het best wel pijn. Het word in de middag minder, maar nu ik dit typ doet mijn hand pijn. Bij mijn elleboog is het ook al 2 keer zeg maar geknakt (dat wat je ook bij vingers kan doen , als je er aan trekt hoor je zeg maar 'knak') Ik vraag me af of het gekneusd is maar mijn moeder zegt van wel, maar ik geloof er eigenlijk niet zo veel van. Ik hoop dat iemand het weet.

Verwijderde gebruiker
7 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing