rugpijn mag ik dan tuinwerk doen bv 1/4de hectare grasmaaien ?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Lichamelijke klachten. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Vanmiddag was ik iets voor de spiegel aan het doen en ineens werd ik duizelig en heel licht in mijn hoofd. Vlak daarna zag ik een soort van flitsen en ik zakte door mijn benen, het ging heel snel en vgm ben ik ook heel even buiten bewustzijn geweest.
hoi, ik ben nu 2,5 jaar ongesteld en ik ben deze week begonnen met tampons. Iedereen zegt altijd dat je met mini moet beginnen maar ik bloed altijd heel erg dus dat lijkt me niet zo'n slim plan. Ik gebruik nu de o.b. pro comfort super en die moet ik al om de 2-3 uur verwisselen. Alleen doet dat verwisselen behoorlijk pijn. vooral het inbrengen. is dat omdat ik niet de goede gebruik of hoort het zo de eerste dagen wanneer je met het gebruik van tampons begint?
Ik heb sinds vandaag halfuur al bezig zo van die bonzende pijn,druk dat na paar seconden optreedt en terug komt. Ook heb ik dan z'on koud gevoel in mijn been. Als ik dat voel die druk in mijn been is dat een onaangenaam gevoel. Wat is dit? Een bloedvat gekneld? Beginnende trombose?.. Wat kan ik best doen?
Ik heb al ongeveer een week last van doorblaakbloedingen of tussentijdsde bloeding dus niet mijn regels want ik slik mijn pil al aan de 2 de week. Misschien komt dat omdat dit de 2de keer is dat ik mijn pil doorneem dat ik ze krijg? Maar ik heb een vriend en wil graag straks seks hebben met hem hoe kan ik ervoor zorgen dat deze stoppen of mindert en dat ik toch naar bed gaan kan? Wat moet ik doen? Tijdens de seks zal de bloeding dan stoppen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing