wat waren verschillen tussen Hoover en Roosevelt?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Geschiedenis. Vragen over beeldende kunst, boeken en auteurs, dans en theater, etymologie, musea, poëzie en taal vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik vraag me af hoe men vroeger het gras kon maaien als er nog geen grasmaaier bestond? Ik heb het dan over de immense kasteeltuinen bij koningen, graven,... (bvb aan de Loire in Frankrijk), dus ook enorm mooie tuinen uit vervlogen tijden. Logisch zou zijn dat men dit met het vee deed, maar die maken het gras toch ook stuk?
Heel bekend is het kamp "Westerbork" in Drenthe, maar ik las dat ook in Noord-Brabant een kamp was tijdens de oorlog, te weten kamp Vught.
Waren er nog meer kampen in Nederland en zo ja, welke?
Na de film en enkele artikelen te hebben gelezen over Paus Johanna, begon ik me af te vragen; "hoeveel is er nu echt waar van deze vrouw?". Is ze inderdaad paus geweest, is het een verhaal tegen de Katholieke Kerk, of is er een (klein) gedeelte toch waar?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing