waar kan ik een code kopen voor the simpsons tapped out?
voor donuts
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Games. Vragen over gezelschapsspellen en spelcomputers vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
voor donuts
Als ik Assassin Creed 3 speel krijg ik een melding met dat onvoldoende virtueel geheugen. De game sluit na een tijd vanzelf af zonder op te slaan.
Ik heb op het internet rond gezocht naar een oplossing maar het enigste wat me opviel is dit:
- Mijn totale wisselbestandsgrootte voor alle stations: 12178 MB
- Dvd-rw-station (E:) AC3 0 bytes van de 7,62 GB beschikbaar
Mijn besturingssysteem is Windows 8.
Ik heb geen flauw idee hoe ik dit moet oplossen dus hopelijk heeft een van jullie een antwoord zodat ik AC3 kan spelen zonder deze melding.
Ik heb pas geleden mijn pc teruggezet op fabrieksinstellingen. Nu doet hij het weer, en heb ik league of legends weer gedownload. Dit heeft het altijd goed gedaan. Nu heb ik hem dus geinstalleerd maar als ik de launcher open, werkt het niet. ik zie dat zoals het hoort league of legends in het midden van mn scherm staan, en een zwart vierkant, waar normaal het scherm staat waar je op play klikt, maar het zwarte scherm is groter dan normaal het venster waar je op play klikt. Daarna verdwijnt dit venster weer en gebeurt er niets. Ik kan zovaak op de launcher klikken als ik wil, als admnistrator uitvoeren werkt ook niet. Ik heb het ook al geprobeerd terwijl mn firewall uit staat, maar dan nog doet hij het niet.
Iemand suggesties?
Toegevoegd na 38 seconden:
Ik heb hem ook al verschillende keren opnieuw geinstalleerd, dat werkte ook niet.
Op welke datum komt de update 0.9.0 voor minecraft pe? Ik wach al zo lang en kan het nergens vinden!!
Toegevoegd na 2 minuten:
(voor ipod, ipad, iphone)
Vroeger kochten wij de Windows XP en daar kreeg je gratis demo’s bij waaronder een disney spel, maar ik weet de naam niet meer. Het spel leek op het programma paint zoals dat je de brush, pencil of emmertje tool kon gebruiken. Verder kon je ook ‘decors’ uitzoeken met thema’s bijv. disco en je zetten disney figuurtjes neer. Dit waren alleen: Micky,Minnie, Goofy,Pluto, Donald en Katrien. Zodra je de figuren neerzetten hoorde je een muziekje wat bij het decor pasten.
Ik wil dit zo graag weten, want ik kan het maar niet vinden op het internet en ik wil zo graag herinneringen ophalen.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing