waarom heeft de campaign van battlefield 4 betere graphics dan de multiplayer?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Games. Vragen over gezelschapsspellen en spelcomputers vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
ik heb een eigen server met een HUB en kd als ik naar kd wil gaan zegt ie
you are already connected to this server terwijl ik er niet op zit een iemand anders ook niet.
(het gaat over minecraft servers)
Als ik op run klik bij het maken van een bukkit server, komt er zo'n zwart schermpje met witte tekst en dan staat er 'press any key to continue' wat moet ik doen want hij gaat niet verder. Ik heb de nieuwste java dus snap er niks van! Wat moet ik doen? Wat is die key?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing