Mijn Minecraft heeft veel lags hoe kan ik dit voorkomen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Games. Vragen over gezelschapsspellen en spelcomputers vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
kan iemand mij helpen bij mijn minecraft server?wandt als ik hem opstart staat er:Error occurred during initializartion of vm could not reserve enough space for object heap.
could not create the java virtual machine.
Druk op een toets om door te gaan......
pleas kan iekmand mij helpen plz
alfast bedankt Frietenbakker
ik wil bij GVW-Hosting een minecraft server kopen maar ik heb cracked minecraft. kan ik bij GVW-Hosting de server cracked maken?
bij fifa 13 en had fifa 12 ook first touch control
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing