zijn er al creative servers in minecraft 1.2.5?
kent iemand een paar goede creative minecraft servers
maakt niet uit welke taal ze er spreken
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Games. Vragen over gezelschapsspellen en spelcomputers vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
kent iemand een paar goede creative minecraft servers
maakt niet uit welke taal ze er spreken
Het is nu niet fijn om te spelen, het beeld is erg schokkerig. ik heb het in het spel bij display al geprobeerd, ik heb alles op minimaal gezet. ik merkte daarna nog geen veranderingen op. toen ik hem had opgestart met steam gaf hij aan dat hij op medium stond of zoiets.
Toegevoegd na 2 minuten:
het is skyrim voor de PC.
ik kan dit echt nergens vinden ook niet op forums
Ik heb Fifa 12, maar als ik op de knop druk voor een lobje, dan gebeurt er niets. Hetzelfde geldt voor de steekpass.
Hoi, ik heb zo een R4i kaartje gekregen van me stiefbroer en ik heb zelf een dsi die nog prima werkt (geen bugs of bebroken delen) maar hij heeft een nieuwere versie dan de r4 kaart, kan ik het op een of andere manier laten werken met me ds?
Het kaartje (Die kleine) is helemaal leeg (geen filmware enz).
Me dsi versie is 1.4.4
En die van me kaartje is 1.45
Is dit mogelijk? En zoja dan hoe?
Toegevoegd na minuut: het is een R4iLL voor dsi large.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing