wat is de formule van fotosynthese?
ik ben al een tijdje aan het zoeken naar een gespecificeerd uitleg, want het best dat ik tot nu toe kan vinden is"een plant heeft voor fotosynthese nodig: de zon+water+CO2.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Flora. Vragen over landbouw en veeteelt, meteorologie en milieu vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
ik ben al een tijdje aan het zoeken naar een gespecificeerd uitleg, want het best dat ik tot nu toe kan vinden is"een plant heeft voor fotosynthese nodig: de zon+water+CO2.
Ze zitten in mijn japanse esdoorn, ook een idee hoe ik er vanaf kom?
Luizen spuit ik meestal met een mengsel van water met groene zeep maar dit zijn toch geen luizen?
Een week geleden heb ik een sansevieria skyline gekregen. Echter zie ik nu dat er doorzichtig, plakkerig spul op de bladeren zit. Komt dit uit de bladeren? En wat is het?
Toegevoegd na 1 minuut:
Ik heb de 'Nederlandse' naam nog even opgezocht: Sansevieria cylindrica. Het is een waaiervormige.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing