moet je 18 zijn om een scooter te kopen bij een pandjeshuis?

Weet jij het antwoord?

/2500

Nee hoor, ook als je jonger bent mag je gewoon spullen kopen, er is geen wet o.i.d. die dat verbiedt.

Ja, je moet 18 zijn. Onder de 18 ben je namelijk niet handelingsbekwaam. Je mag (in de woorden van Burgerlijk Wetboek, boek 1, artikel 234, lid 3) alleen die dingen kopen die een minderjarige normaalgesproken koopt.

Bronnen:
http://wetten.overheid.nl/BWBR0002656/Boek...

Stel zelf een vraag

Ben je op zoek naar het antwoord die ene vraag die je misschien al tijden achtervolgt?

/100