Als ik mijn #iPod op shuffle zet, kiest hij vaak dezelfde nummers uit. Of is dat psychisch? #durftevragen?
None
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
None
Toegevoegd na 4 minuten:
Als je ervan uit gaat dat je door de stad loopt. Wat zal het gemiddeld ongeveer zijn.
Ik ben een tijdje geleden overvallen en heb mijn mobiel moeten afgeven nadat ik met de dood werd bedreigd, nu vroeg ik mij af nu 1 van de daders gepakt is en bekend heeft, of ik behalve de materiele schade ook emotionele schade kan eisen? Kan iemand mij vertellen hoe dit precies zit, want ik moet binnekort naar bureau!
Alvast bedankt voor uw reactie!
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing