Wat is zwaartekracht?
Waar komt het vandaan? Hoe gaat het in zijn werk? Kan de mens invloed hebben op de zwaartekracht?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Waar komt het vandaan? Hoe gaat het in zijn werk? Kan de mens invloed hebben op de zwaartekracht?
Wat is er zo best aan dit as? Het is toch behoorlijk slech?
http://www.spitsnieuws.nl/archives/binnenland/2009/04/bonobo_ontsnapt_in_apenheul.html
En zoek op het plaatje erboven, wie van de drie is de ontsnapte bonobo?
Ik ga er dus nooit meer in, iedere keer als ik met mijn familie ben willen ze weer in de pandadroom. Ik word er zo ziek van steeds dezelfde film. Je kan er niet meer van schrikken want je weet precies wat er gebeurt. Overigens, wie jat altijd die brilletjes mee? haha
Bijvoorbeeld als de GV'ers even afwisseling willen en gezellig op een chatbox met elkaar gaan babbelen, zo kunnen we elkaar onderling ook beter leren kennen. Mensen die het er niet mee eens zijn mogen dat ook gewoon eerlijk vertellen. Mijn lijkt het overigens wel een leuk idee. Maar denk niet dat het zal gebeuren.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing