Is er een test die vergelijkt waar consumenten meer behoefte aan hebben, tussen koffie en fruit drankjes zoals smoothies?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Dranken. Vragen over koken, uit eten en bestellen, vegetarisch en veganistisch en voedingsmiddelen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Zet je toch aan het denken :-)....
In een blikje Cola light zit 1 calorie...maar..in een blikje Fanta Light/Zero zitten er 17!
Nu zouden Coca Cola (eigenaar Fanta) er vast wel voor gekozen hebben (als het kon) om ook de Fanta 1 calorie te maken maar is dit toch niet gelukt.
Wat zou het bestanddeel zijn waardoor dit ze NETTT niet gelukt is?
Ik heb inmiddels de meeste supermarkten in de omgeving benaderd. Ook Mona gebeld en de toeleveranciers. De supermarktketens bepalen van hogerhand wat er in de schappen komt en apart bestellen als klant is daarom niet meer mogelijk!
Hallo ik kan geen afbeelding vinden.vinden van drink.blikje die.moest in drukken voor open temaken weet iemand de.naam of.een.link met afbeelding groeten
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing