Waar kan ik de bladmuziek vinden van Hairy Diamond - Givin' up? Ik heb overal gezocht en kan het nergens vinden.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Muziek. Vragen over beroemdheden, films en series, radio, stripboeken en tekenfilms, televisie en tijdschriften vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Is EMI Music nog één groot bedrijf, of is door de overname door twee verschillende bedrijven EMI Music verdeeld geraakt? Met verdeeld bedoel ik, andere naam, ander beleid, alle artiesten verdeeld et cetera.
Gelieve bronnen te vermelden
http://www.hartvannederland.nl/archief/2012/late-editie-van-10-mei-2012/
vanaf 11:35
Toegevoegd na 8 minuten:
14:35, sorry!
http://www.youtube.com/watch?v=gMCUGszk8Wc
Eind jaren 70 volgens mij was er een hitje op de Nederlands radio met een fluit melodie. Dus geen zanger maar en fluiter met de lippen.
Later in dat nummer werd dat meer stemmig fluiten. Een nogal duf lied, wel vrolijk a la het Smurfenlied.
Toegevoegd na 21 minuten:
Notatie(haha)
De melodie gaat:
E G E C
C E C G(De G octaaf lager dan de vorige)
G A B C D E G D
Het geheel staat in C.
Het nummer transponeert ook nog eens een halve stap omhoog.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing