Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Elektronica. Specifieke vragen over audio, camera's, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

Bestaan 2-fase lichtsystemen nog?

Wij hebben minstens 25 jaar 2-fase lichtsysteem van Lumiance. Het gaat om een lange rail met 9 spots. Die willen wij vervangen door een nieuw 2-fase lichtsysteem met minder in het oog springende LED-spots. Bij winkels komen we helaas niet verder. Het is óf een 1-fase lichtsysteem óf een 3-fase lichtsysteem. Bestaat een 2-fase lichtsysteem voor een lange rail met negen spots überhaupt nog wel en waar kunnen we een 2-fase lichtsysteem bekijken en aanschaffen?

Een blender voor bevroren fruit, moet ie perse 1000W zijn?


Hallo allen,

Ik heb dus gisteren een Blender van het merk Home Essentials bij de Action gekocht. Puur voor het maken van smoothies, ik gebruik dan oa diepvries fruit. Deze blender is 500W en volgens een kennis is deze te zwak voor bevroren fruit. Ik moet sowieso 1000W hebben wordt mij verteld. Maar weer iemand anders zegt zelf deze ook te gebruiken en dat het prima werk met bevroren fruit. De eerste kennis raad eentje van Philips aan, die is 40 euro. Deze van de Action is 18 euro. Nogal een verschil. En ik ga alleen maar smoothies maken. Wat zijn de meningen/bevindingen hier over dit?

logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing