Ik heb uit een tuinlantaarn een rode grijze en zwarte draad hoe verbind ik die met een kabel bruine?
verbinden uit lantaarn zwarte rode grijze stroomkabel aan snoer bruin blauw geel/groene kabel
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Elektronica. Specifieke vragen over audio, camera's, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de subcategorieën.
verbinden uit lantaarn zwarte rode grijze stroomkabel aan snoer bruin blauw geel/groene kabel
Afgelopen jaar had ik een mooie en een fijne platenspeler gekocht (TEAC tn-100). Hij werkt super goed en super fijn, maar nu sinds een paar weken gaat de naald automatisch terug als ik hem op de plaat probeer te zetten. Eerder gebeurde dit wel een paar keer maar daarna stopte het weer, maar sinds afgelopen week krijg ik de naald echt niet meer op de plaat.
Dus ik vraag me af waardoor dit komt, en wat er aan valt te doen?
Gister is de kabel van mn Dolce Gusto apparaat op een brandend gaspit gevallen.
Het stonk alleen, verder geen geluiden gehoord.
De omhelsing is best dik en ik kan niet zien of de kabels erin aangetast zijn.
Enig idee of ik het nog kan gebruiken, of kan zien tot hoever het doorgebrand is?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing