hoe moet je een camera instellen zodat je in het donker goed kan zien?
ik heb de samsung wb200f en wil graag fotos van de maan maken
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Elektronica. Specifieke vragen over audio, camera's, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de subcategorieën.
ik heb de samsung wb200f en wil graag fotos van de maan maken
Ik heb Planet coaster aangeschaft maar nu in mijn laptop veel te langzaam voor dit spel. Hij hapert heel erg en is niet te spelen zo.
Kan ik in mijn laptop een nieuwe video kaart in zetten zodat ik dit spel wel kan spelen?
Mijn laptop: Acer Aspire E5-575-320P. Hier staat de specificaties.
https://tweakers.net/pricewatch/589209/acer-aspire-e5-575-320p/specificaties/
Dit heb ik nodig voor planet coaster:
MINIMALE SYSTEEMEISEN
Processor-Intel Core i5 2300 / AMD FX-4300
RAM-8GB
Videokaart-DirectX 11 videokaart met 2GB video RAM (Nvidia GTX 560 / ATI Radeon 7850)
Harde schijf-8GB
Besturingssysteem-Windows 7, 8.1, 10 64-bit
AANBEVOLEN SYSTEEMEISEN
Processor-Intel Core i7-4770 / AMD FX 8350
RAM-12GB
Videokaart-DirectX 11 videokaart met 4GB video RAM (Nvidia GTX 980, AMD Radeon R9 380)
Harde schijf-8GB
Besturingssysteem-Windows 7, 8.1, 10 64-bit
Avast erg bedankt
Aan de bedrading is verder niets veranderd. 2 zwart - geel/groen / blauw.
ik wil een kratradio maken met een 12v autoradio erin. nou wil ik deze kratradio zo maken dat ik 2 verschillende spanningsbronnen kan selecteren: een ingang met daarachter een 12v accu, en een ingang met een 12v spanningsconverter die de spanning omvormt van 230 naar 12v (zodat ik de kratradio ook nog kan gebruiken als hij rechtstreeks achter het stopcontact hangt. echter mogen deze bronnen niet tegelijkertijd aanstaan want ik vermoed dat mijn radio of converter of accu dat niet zal overleven. daarom wil ik een schakelschemaatje ontwikkelen waarmee ik een spanningsbron kan selecteren (zie de foto).
zijn hier ook kant en klare printplaten voor te krijgen, en zo niet, hoe ziet het te ontwikkelen schema er dan wel uit?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing