Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Vogels. Vragen over huisdieren, insecten, landdieren, reptielen en amfibieën en zeedieren vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Is mijn kip een hen of een haan?

Ik heb 2 weken geleden een kip gekocht van ongeveer 20 weken oud. De verkoper wist niet of het een hen of haan was. Ik was op zoek naar een hen, maar heb de gok genomen. Ze is bij 2 andere kippen in de ren gekomen en ze is duidelijk de laagste in rang. Maar gisteren deed ze iets terug en sprong ze op de andere kippen! Is het toch een haan? Ik zie nog geen sporen. Wie kan me helpen? Het is een wyandotte kriel.

Verwijderde gebruiker
5 jaar geleden
in: Vogels

Mijn Japanse kwartel heeft een groen ei gelegd, is dat normaal of is ze ziek?

Ik heb 4 Japanse kwartels, 1 man en 3 vrouwtjes. Nu krijg ik normaal 3 eieren per dag. Nu kreeg om deze week opeens 2 eieren per dag wat voor mij niet echt uitmaakt, mijn kwartels leggen normaal tussen 6 en 8 in de avond een ei maar nu werd ik vanochtend wakker en lag er opeens een groen eitje in het hok, wel gewoon met de zwarte vlekken erop en dezelfde grootte. Is dat normaal of is mijn kwartel ziek?

Verwijderde gebruiker
5 jaar geleden
in: Vogels
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing