Is het levensgevaarlijke als een jonge hond van twee jaar 2 paaseitjes te pakken krijgt?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Dieren. Specifieke vragen over huisdieren, insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de subcategorieën.
Wat moet ik doen?
Mijn zus heeft 2 landschildpadden die in de tuin leven.
Elke winter laat zij deze gewoon in de tuin zitten, zij gaan vanzelf
een plekje opzoeken en daar in winterslaap totdat het lente is.
Nu is er eentje ooit een keer zoek geraakt, maar die is weer teruggevonden
in de tuin na de winterslaapperiode in de lente.
Het blijkt dus dat veel mensen dit schijnen te doen, wat ik nogal vreemd
vindt, waarom zou je die beestjes niet in de winter in huis nemen,
ze maken niet veel rommel of overlast.
Wat ik ook vernomen heb is dat sommige mensen de schildpad losjes in
een krant wikkelen en dan gedurende de winterslaap in de koelkast leggen.
(de hele winter lang in de koelkast dus, hier heb ik bedenkingen over)
Is het wel juist om een (land)schildpad te laten overwinteren ?
Wat is eigenlijk dan de juiste methode als dit vereist is ?
is het een vrouwtjes merel of gewoon een soort zanglijster. Het verschil is nauwelijks te zien. Of toch een andere vogel?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing