Welke soort mug is dit?
Lijkt me een mug, maar met vreemde vleugels. Iemand een idee?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Dieren. Specifieke vragen over huisdieren, insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de subcategorieën.
Lijkt me een mug, maar met vreemde vleugels. Iemand een idee?
Laatst toen mijn poes weer naar binnen kwam nadat hij een poos buiten was geweest viel het mij op dat hij iets geks op zijn hoofd had zitten wat er eerder nog niet zat. Nu een week later zit het er nog steeds. Zelfs ben ik niet zon dierenkenner, maar misschien als iemand anders de foto bekijkt hij wel gelijk ziet wat het is?
Ik heb trouwens het idee dat het plekje groter is geworden, maar ben hier niet zeker van.
Ik heb een anti-vliegen/muggen/wespen spray.
Als ik bijvoorbeeld op een vlieg spuit, dan gaat hij niet in één keer dood, maar dan gedraagt hij zich erg raar. Die vlieg is dan niet meer "bang" voor me, vliegt bijvoorbeeld niet gelijk weg als ik dichterbij kom. Kruipt letterlijk gewoon op mijn vliegenmepper (nadat ik de vlieg gesprayd heb).
Wat doet de spray met het beest ? En maakt de spray zelf het beest ook dood of zorgt het er alleen voor dat je het beest zelf kun doden zonder moeite ?
Ik gebruik Vapona, deze :
http://www.vapona.be/nl/startpagina/producten/vliegen.html
Bij Productinformatie staat alleen "Doeltreffend".
Ik heb nu 2 coconnen waarvan in allebei de coconen een klein gaatje zit. 1 van de twee coconnen beweegt zelfs nog, is het mogelijk dat er sluipwespen in zitten? Zo ja, moet ik dan mijn geele tijger rups uit de buurt houden?
En hoe kan ik in het vervolg sluipwespen weghouden
+doe ik dan best de sluipwespen dood en hoe?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing