Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Waarom toont mijn itunes meer liedjes dan ik heb?

Op mijn Iphone heb ik 336 liedjes staan, maar in elke keer als ik mijn mobiel in mijn computer doe en hem probeer te synchroniseren zegt hij dat ik 735 nummers heb.
Dat is niet zo, en op mijn mobiel zegt hij ook dat ik 336 nummers heb. Ik heb wel nummers verwijdert van mijn Itunes en dan zijn het er in totaal vast wel 735.
Maar nu zegt Itunes dat ik nog maar 1,83 GB over heb.
Wat dus niet zo is want ik heb geen 735 nummers op mijn telefoon staan. Hoe krijg ik het voor elkaar dat mijn Itunes gewoon zegt dat ik 335 nummers heb?

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden

Heb je meer informatie nodig om de vraag te beantwoorden? Reageer dan hier.

Geef jouw antwoord

Het is niet mogelijk om je eigen vraag te beantwoorden Je mag slechts 1 keer antwoord geven op een vraag Je hebt vandaag al antwoorden gegeven. Morgen mag je opnieuw maximaal antwoorden geven.

/
Geef Antwoord
+
Selected image

Antwoorden (2)

Je hebt mogelijk nummers verwijderd uit iTunes, maar niet van je computer. Telkens als je een nummer verwijdert uit iTunes, krijg je de vraag of iTunes het nummer ook van je computer moet verwijderen. Als je daar ja op antwoordt, zit het nummer nog in je prullenmand. Om er helemaal van af te zijn moet je de prullenmand nog leegmaken.

Toegevoegd na 41 minuten:
Zitten ze dan misschien nog in de prullenmand van de memory card in je iPhone? Je kan ze dan zien in de prullenmand van je computer als de iPhone erop aangesloten is.
(Lees meer...)
Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
Ik heb helaas die nummers ook al uit mijn prullenmand verwijdert.
Je kunt best 735 nummers op je computer hebben staan en 335 op je telefoon. Je moet om te beginnen goed opletten wat voor aantallen iTunes bedoelt. Het heeft er alles van dat het ene getal het aantal nummers op je PC is en het andere dat op je telefoon.
Verder kun je bijv. ingesteld hebben dat iTunes nummers zonder vinkje niet moet synchroniseren of bijv. dat hij alleen nummers uit een bepaalde afspeellijst moet synchroniseren. Misschien kun je in je telefoon wel instellen dat er niet meer dan zoveel ruimte voor muziek mag worden gebruikt?
(Lees meer...)
Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
Deel jouw antwoord

Het is niet mogelijk om je eigen vraag te beantwoorden Je mag slechts 1 keer antwoord geven op een vraag Je hebt vandaag al antwoorden gegeven. Morgen mag je opnieuw maximaal antwoorden geven.

/
Geef Antwoord
+
Selected image
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing