moet je als je alleen upc tv afneemt per kwartaal betalen ?

Voor een kennis van mij probeer ik uit te vissen waarom dat is ?
en waarom het niet per maand kan ?
Ze heeft alleen tv ,dus geen telefoon of internet van upc , heeft iemand dezelfde ervaring gehad ?

Weet jij het antwoord?

/2500

Je betaald gewoon per maand moet helemaal niet in kwartalen betalen

Bronnen:
http://www.upc.nl/televisie/abonnementen?e...

UPC bepaald per dienst of er per maand, kwartaal of andere termijn gefactureerd wordt. Dat staat in de algemene voorwaarden onder artikel 6.5 (zie bron) Het tarief voor alleen tv/radio kan afwijken in sommige gemeentes. (zie bron). NB Bij mij schrijft UPC per kwartaal het bedrag af via autom. incasso, voor alleen afname TV/Radio

Bronnen:
http://www.upc.nl/pdf/upc_algemene_voorwaarden.pdf
http://www.upc.nl/tarieven/digitale-kabel-...

Stel zelf een vraag

Ben je op zoek naar het antwoord die ene vraag die je misschien al tijden achtervolgt?

/100