Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland
Geef jouw antwoord

Het is niet mogelijk om je eigen vraag te beantwoorden Je mag slechts 1 keer antwoord geven op een vraag Je hebt vandaag al antwoorden gegeven. Morgen mag je opnieuw maximaal antwoorden geven.

/
Geef Antwoord
+
Selected image

Antwoorden (1)

Tja, waarom mag Torrentz.com wel, en Piratebay niet?
Dat is een soortgelijke vraag.

De instanties die zich bezighouden met het jagen op illegale verspreiding van o.a. films en muziek, pakken er één uit, en hopen dan door zo'n verbod dat andere illegale download-software, netwerken, of sites bang worden en verdwijnen.

Dat gebeurt dus typisch niet, en er komen er alleen maar steeds meer bij.

Frostwire "mag" nu wel, en Limewire niet meer. Ik stel mij voor, dat ontwikkelaars nu al bezig zijn, met Summerwire of Hypowire, en dat straks Frostwire weer verboden wordt. Het is een gevecht dat absoluut niet te winnen valt, en er zullen altijd mogelijkheden blijven om te downloaden op het internet. Als het een verdwijnt door een verbod, is er direct een alternatief.

Internet is gewoon een vrijgevochten bende, en dat zal altijd zo blijven. Een verbod past gewoon niet op internet.
Verbieden is dus zinloos.
(Lees meer...)
Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden
Deel jouw antwoord

Het is niet mogelijk om je eigen vraag te beantwoorden Je mag slechts 1 keer antwoord geven op een vraag Je hebt vandaag al antwoorden gegeven. Morgen mag je opnieuw maximaal antwoorden geven.

/
Geef Antwoord
+
Selected image
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing