Kunnen privé gegevens worden opgeëist bij Apple?
Stel iemand heeft een iPhone die werkt met touchid of faceid kunnen die gegevens ook worden opgeëist door bijv de fbi of zoiets om mensen op te sporen of te identificeren?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Internet. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, hardware, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Stel iemand heeft een iPhone die werkt met touchid of faceid kunnen die gegevens ook worden opgeëist door bijv de fbi of zoiets om mensen op te sporen of te identificeren?
Altijd staan er twee grijze vinkjes als ik een bericht in de groepsapp zend. Nu heb ik iemand gefeliciteerd met het behalen van diploma in de groepsapp en blijft er 1 vinkje staan. Toch staat er even later een bedankje van diegene voor alle wensen. Hoe kan dat? Bij eerdere berichten staan er altijd 2 vinkjes.
De buren hebben sinds kort 5-6 wifi netwerken voor elk kind. Sinds dat ze dat hebben lijkt ons wifi netwerk het gewoon niet te doen of heel zwak te zijn terwijl er wel verbinding is. Is dit toeval of kan dit met elkaar te maken hebben? En wat kan ik hier tegen doen?
Alvast bedankt
In ons nieuwe huis is het wifi-signaal op zolder zwak. Nu gaan we dat natuurlijk versterken, maar toch wil ik ook graag bedraad internet op zolder.
Ik kan eenvoudig een CAT6-kabel trekken van een LAN-poort van de router naar zolder. Maar dan? Ik wil er vier apparaten op aansluiten: twee laptops en twee PC's.
Hoe doe ik dat?
Ik lees over "ethernet switches" en "patch panels". Wat kan ik het best gebruiken?
Als ik in Gmail op m'n telefoon een bericht opzij veeg komt er "gearchiveerd" in beeld
Is dat een duur woord voor weggooien? ik kan ze dan nergens terugvinden
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing