Hoe weet je of je voeding in een nieuwe pc kast past?
Ik wil
Een nieuwe kast voor mijn hardware kopen, de Coolermaster Stryker.
Ik heb nu een 550W voeding. Hoe weet ik of deze in deze nieuwe kas
zal gaan passen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik wil
Een nieuwe kast voor mijn hardware kopen, de Coolermaster Stryker.
Ik heb nu een 550W voeding. Hoe weet ik of deze in deze nieuwe kas
zal gaan passen?
Ik wil namelijk een bedrade game
Muis kopen, en mijn computerkast beneden in de hoek zetten. Maar dan moet het draad v/d muis dus
Natuurlijk wel lang genoeg zijn,
en ik gebruik nu dus een draadloze dus weet dit niet echt.
Ik heb de drivers gedownload.
En als ik dan bij configuratieschern - apparaten ga dan staat er nergens een optie om te kalibreren.
En wanneer ik naar start - alle programma's - thrustmaster... Ga dan krijg ik een scherm om alle knoppen te testen maar nergens een mogelijkheid om te kalibreren.
Het stuur gaat wanneer ik naar links stuur gewoon perfect maar als ik net over de helft naar rechts stuur dan gaat het stuur in een spel of in de instellingen ineens helemaal naar rechts.
Ook heb ik de kabels los gehaald en de pc opnieuw opgestart.
Mijn besturingssysteem is Windows 7.
Weet iemand hier hoe dit op te lossen?
Toegevoegd na 19 minuten:
Elke keer als ik de driver opnieuw installeer zie ik nu opeens staat er ipv Thurstmaster T100 als controller de F430 Force Feedback. En dat is een ander stuur dan als ik heb.
Toegevoegd na 37 minuten:
O... dat maakt dus niet uit.
Staat in de handleiding dat het als F430 wordt weergegeven.
Maar dan nog kan ik hem niet kalibreren.
Dus zit nog steeds met het probleem.
Hey, ik ben misschien van plan de volgende monitor te kopen, maar op deze site staat als enige aansluiting VGA.
Maar het plaatje staat gewoon een dvi en hdmi er nog bij, wat klopt er?
http://azerty.nl/producten/product_detail/1055/618919/lg-22en33s-b-led-monitor-22-1920-x-1080-fullhd-tn-200-cd-m2-5000000-1.html?channel_code=4&product_code=80229724
Ik zou graag op de Raspberry Pi willen programmeren. Denk aan: het automatiseren van een huis en zelf leuke programmaatjes maken. In welke Nederlandse webshop kan ik deze het goedkoopst krijgen met de versie die voor mijn doel is geschikt?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing