Als ik iets wil opzoeken opent het in een nieuwe venster hoe haal ik dit weg?
als ik iets opzoek komt het in een nieuwe venster hoe haal ik dit weg?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Besturingssystemen. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over hardware, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
als ik iets opzoek komt het in een nieuwe venster hoe haal ik dit weg?
Windows 10 vertelt me regelmatig dat ik de computer moet herstarten om een update te installeren. Het blijkt te gaan om de Anniversary Update (versie 1607; ik heb nu versie 1511). Het installeren van de update loopt echter elke keer mis. Ik ben nu op zoek naar de mogelijke oorzaken daarvan.
Wat gebeurt er:
- Ik moet mijn computer herstarten.
- Als ik dat doe, wordt de update voorbereid.
- De computer herstart.
- Windows vraagt mij welke toetsenbord-layout ik heb.
- Ik kies voor "US" (het maakt overigens niet uit wat ik kies).
- Ik krijg de keuze: probleem oplossen of computer uitschakelen.
- Probleem oplossen leidt tot niets.
- Computer uitschakelen schakelt de computer uit.
- Na opnieuw aanzetten ben ik terug op mijn huidige versie (1511).
Windows 10 Pro UK, 64 bit, 16 GB RAM
Wat kan ik doen om de oorzaak van het probleem te achterhalen?
Het is een ingebouwde microfoon. Soms werkt hij en soms werkt hij niet. Wanneer en waarom weet ik niet. Ik heb al via configuratiescherm naar opameapparaten gekeken , zogenaamd spraakherkennig gedaan, maar dan doet hij het ook niet. Er staat ook dat hij correct is geinstalleerd maar je ziet geen enkel streepje omhoog gaan al er wordt ingesproken.
ik heb een wiko van mn moeder die lang niet meer gebruikt is maar mijn home knop is kapot iemand een tip wat ik kan doen ?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing