Is de Canon eos60D aan veroudering onderheven, voor sportfotografie?
Hallo. Ik zit al enige tijd in de sportfotografie en mij is meer dan bekend dat voor sportfotografie een snelle sluitertijd, en goed licht nodig is. Na een aantal tutorials op Youtube, onder andere van Pim Ras, ben ik het volgende filmpje tegengekomen: https://www.youtube.com/watch?v=tvhBP6i4J4U
Dezelfde instellingen als in het tutorial hierboven, heb ik toegepast aan mijn camera (Canon 60d) maar de sluitertijd gaat lang niet zo snel als in het filmpje.
Kan het zijn dat de driver, in mijn camera verouderd is? Of dat mijn camera niet zo'n snelle sluitertijd kan krijgen? Ergens heb ik het idee namelijk dat mijn camera al verouderd is, en dat ik op zoek moet naar een nieuwe, wil ik mooie foto’s kunnen maken.
Ik hoor graag meer van (ervaren) sportfotografen op deze site.
Alvast reuze bedankt!