Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Boeken & Auteurs. Vragen over beeldende kunst, dans en theater, etymologie, geschiedenis, musea, poëzie en taal vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Wat is 'het ritme van Helga Huffelpuf'?

Ik ben een fanfic aan het schrijven, dus ik moet weten wat het ritme van "Helga Huffelpuf" inhoudt.

Toegevoegd na 4 dagen:
Ik bedoel dat ik weet dát het er is. En dat ze het gebruiken om de leerlingenkamer van Huffelpuf te openen. Maar tikken ze dan gewoon het ritme van de naam "Helga Huffelpuf", of is het een liedje of een versje o.i.d.? En als het een liedje is, zou iemand me het kunnen laten horen/doorsturen?
Alvast bedankt! =)

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden

Hoe heette die encyclopedie uit de jaren '70 met op de pagina's grammofoonplaten die je met een mini grammofoonspeler kon afspelen?

In de jaren '70 had je een encyclopedie met op de pagina's een kleine grammofoonplaat.

Op die "platen" (vergelijkbaar met de latere flexisingels) stonden beroemde geluidsfragmenten o.a. van de landing op de maan.

Deze kon je met een mini speler afspelen door die erop te zetten

Weet iemand hoe dat boek heette? Mijn ouders hebben die toen nooit gekocht (later wel de Britannica) maar ik was gefascineerd erdoor toen ik het in een boekhandel zag.

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing