ik begin ouderdomsvlekjes te krijgen in mijn gezicht , hoe voorkom ik die? of kan ik die verwijderen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Beauty & Verzorging. Specifieke vragen over haar, huid, make-up en parfum vind je in één van de subcategorieën.
Ik heb al een hele poos last van donkere kringen en een blauwe huid onder de ogen. Ik ga al bijna 3 jaar te laat naar bed dus snap ik het ook wel. Nu ga ik inmiddels al 2 maanden lang al niet langer gewoon om 11 uur naar bed, ik eet heel erg gezond, ik gebruik crèmes om mijn ogen te masseren, ik drink genoeg water etc. Ik heb er alles aan gedaan om ze weg te krijgen. Ik ben een jongen van 19 jaar en ik ben er klaar mee dat mensen tegen mij zeggen dat ik er moe uit zie. Nu ben ik naar de huisarts toe gegaan en die zegt na een bloedtest dat ze mij eigenlijk gewoon niet kan helpen en dat mijn gezicht veranderd nadat ik ouder wordt. Nu is mijn vraag kan ik er ooit nog afkomen en hoe weet ik of dit genetisch is of niet. Als niks werkt ben ik genoodzaakt om mijn lichte huid erg bruin te maken door veel in de zon te gaan liggen zodat de blauwe kringen niet opvallen. Je kan pigment creme gebruiken zodat de kringen niet nog donkerder worden. Maar blauwe kringen onder een witte huid ziet er erg lelijk uit. Kan iemand mij helpen? Alvast bedankt
Ps: ik merk wel dat ze flink verminderd zijn sinds de periode van 2-4 maanden. Toen ik laatst 1x om 3 uur naar bed ging ze weer erger werden.
ik ben een jongeman van net 20 en nou heb ik gemerkt dat mijn haar boven op mijn hoofd wat dunner is geworden (geen kruin). Nou weet ik dat haar seizoensgebonden is en in de Lente/herfst meer uitvalt dan in de andere seizoenen. Nou is mij dit opgevallen in begin maart, ook is de lente begonnen in maart (2021). Het rare is dat geen last heb van haaruitval al hoewel ik lang haar heb dus dan zou je zeggen dat het je zal opvallen maar dat is niet zo! ik zie me haar gewoon dunner worden. Ook kom ik uit een enorme stressvolle periode een paar maanden geleden maar zelfs toen had ik geen last van haaruitval. ik ben hiervoor naar de huisarts geweest en die zei dat het of door stress kwam of dat het genetisch is bepaalt. Mijn vader is wel kaal maar die had vooral kroes haar, ik daarentegen heb vooral de genen van me moeder en veel losser haar en van haar kant is niemand kaal! moet ik me zorgen maken? zal dit gewoon na enkele maanden terug groeien? of is dit gewoon een opsomming van stress en seizoen verandering en zal dit na een aantal maanden herstellen? ik maak me erge zorgen.
Ik wil mijn haar afscheren maar ik vraag mij dus af hoelang het duurt totdat kroeshaar terug groeit want ik weet het niet zeker maar voorsmij zit er een verschil tussen het groeien van stijl haar en kroes haar
Groetjes
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing