Ik wil graag een double forward helix laten zetten, maar kan je oor te klein zijn?
Ik heb het idee dat er te weinig ruimte is voor een double forward helix, kan ik hem dan alsnog laten zetten?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Beauty & Verzorging. Specifieke vragen over haar, huid, make-up en parfum vind je in één van de subcategorieën.
Ik heb het idee dat er te weinig ruimte is voor een double forward helix, kan ik hem dan alsnog laten zetten?
Ik weet dat dit natuurlijk per tattoo shop verschilt, maar het gaat mij eigenlijk om een richtprijs. Want de ene shop werkt met stuksprijs de ander met uur tarief, maar ik heb namelijk een limiet wat ik wil uitgeven en dacht misschien heeft iemand hier een idee voordat ik langs een tattoo shop zelf ga.
Het wordt een half sleeve van schouder tot elleboog (zie bijlage).
https://www.pinterest.com/pin/314618723945405536/?from_navigate=true
Hoop dat de link het doet anders...
Toegevoegd na 1 uur:
Ik ben 15 jarige jongen die in de puberteit zit.
Al zo'n 3 jaar voelt mijn hele lichaam alsof het verdoofd is. De neuroloog kan niets vinden. Als ik zoek op
internet zie ik alleen maar berichten over een gevoelige huid.
Het valt me op dat aziatische mensen altijd een huid hebben. Die straalt. Het lijkt dan niet vet, maar alsof die huid gewoon ontzettend veel vocht bevat ofzo. Hoe kan dit? En hoe doen ze dat?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing