kan ik een langharige pruik dragen als ik zelf lang haar heb?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Beauty & Verzorging. Specifieke vragen over haar, huid, make-up en parfum vind je in één van de subcategorieën.
Een oefenhand voor acrylnagels. Ik ga binnenkort beginnen en ik vroeg me af welke je beter kan nemen, welke is het fijnst?
ik wil zoek deze make-up spons van make-up studie, ik weet dat er ook goedkopere versie's zijn maar na wat onderzoek op internet kwam ik erachter dat deze niet super werken. Weet iemand dus waar je onderstaande spons kan kopen? a.u.b. in de winkel en niet een site :)
Toegevoegd na 29 minuten:
*make-up studio
Zonder highlights dus
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing