binnen welke tijd bij tattoëren mogelijk?
als je tattoo niet helemaal volgens wens is binnen 24 uur kan je dan direct een laatste effect laten tattoeren zodat je wel helemaal tevreden bent of moet je dan perse een bepaalde tijd wachten?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Beauty & Verzorging. Specifieke vragen over haar, huid, make-up en parfum vind je in één van de subcategorieën.
als je tattoo niet helemaal volgens wens is binnen 24 uur kan je dan direct een laatste effect laten tattoeren zodat je wel helemaal tevreden bent of moet je dan perse een bepaalde tijd wachten?
Hoi allemaal,
Ik merk vaak na het zonnen dat ik bruiner ben/lijk aan de onderkant van mijn buik of juist onder mijn borsten (zie foto). Ik vind dit raar omdat hier juist minder zon komt. Weet iemand hoe dit komt? Ook merk ik dat mijn buik in het algemeen sneller bruin word als de rest van mijn lichaam, weet iemand hier een verklaring voor?
Alvast bedankt voor het meedenken!
En hoe heten deze "punten"?
Wat ik wil weten is moeilijk uit te leggen maar; op een hoop plekken op je lichaam zijn een soort "punten" waar je huid wat "gevoeliger" is. Als ik deze punten aanraak geeft het een soort "prettig gevoel"/voldoening.
Net of je je huid liever daar aanraakt dan elders.
Een aantal van die punten zijn: - het midden van je nagelriemen - de lijn tussen je eerste en tweede vingerkootje - op de 'v' tussen je wijs/middel- en pink/ringvinger - puntje van je elleboog - binnenkant van je elleboog - midden van je pols, waar je hand in pols overgaat - midden van je bovenlip - achterkant van je oor (in de groef) - midden op je hoofd - in je liezen - onder je knie waar je scheenbeen begint - op je adamsappel - midden van je slaap - net onder je schedel boven je nek.... En nog tal van plaatsen.
Ja echt duidelijker kan ik het niet maken...
Misschien dat een dermatoloog het weet.
Ik weet da H&M ook beauty producten heeft, in Brussel was ik in een H&M waar ze wat beauty dingen hadden. Is er in Antwerpen ook een H&M met wat beauty producten? Zo ja, welke H&M is het, dus waar ik die?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing